HAKKIMIZDA

Elit Ekip Akademi, yılların deneyimine sahip eğitimciler tarafından kurulmuş bir üniversite hazırlık kurumudur. Amacımız, öğrencilere sınavlara hazırlık, dil becerileri, akademik destek ve rehberlik konularında en üst düzey eğitimi sunmaktır.

MİKAİL
BAKIR

Matematik öğretimi, sadece sayılar ve işlemler öğretmekle sınırlı değildir. Aynı zamanda öğrencilere mantık, problem çözme becerileri, eleştirel düşünme yetenekleri ve soyut düşünme yetenekleri kazandırmayı amaçlar. İyi bir matematik eğitimi, öğrencilerin karmaşık sorunları analiz etmelerine, verileri yorumlamalarına ve sonuçları mantıklı bir şekilde sunmalarına yardımcı olur.

Matematik öğretiminde başarılı olmanın anahtarı, öğrencilere matematiği anlamaları ve sevmeleri için bir tutku aşılamaktır.

'' Temel ilkelerimizden biri öğrencilerin önyargıyla baktığı matematiğin ne kadar keyifli ve anlaşılabilir olduğunu göstermektir''

Elit Ekip Akademi Kurucu Ortağı

Yönetim Kurulu Üyesi

Matematik Öğretmeni

0505 501 36 14

MEHMET
BOZDOĞAN

Geometri, matematiğin önemli bir dalıdır ve dünya çapında öğrencilere öğretilen temel konulardan biridir. Geometri, şekillerin, boyutların ve uzayın incelenmesini içerir ve öğrencilere soyut düşünme yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olur.

'''Geometri zaman ve emek isteyen bir ders. Öğrencilerimiz bizim rehberliğimizde düzenli ve sürekli takip eşliğinde istedikleri noktaya geleceklerdir''

Elit Ekip Akademi Kurucu Ortağı

Yönetim Kurulu Üyesi

Geometri Öğretmeni

0532 164 14 48

ÖMER
KARABIYIK

Fizik, evrenin temel yasalarını anlama ve açıklama bilimidir. Doğanın sırlarını çözmenin anahtarını sunar. Fizik öğretimi, öğrencilere evrenin işleyişini anlamalarını sağlayan bir kapı açar ve aynı zamanda eleştirel düşünme, problem çözme ve analitik becerilerin geliştirilmesine yardımcı olur.

''Fizik öğrenmek için kararlılık, düzenli çalışma ve merak önemlidir. Fizik, dünyamızı anlamamıza yardımcı olan büyüleyici bir alandır.''

0536 519 15 94

Elit Ekip Akademi

Yönetim Kurulu Üyesi

BAKİ
GÜRSES

Kimya,maddenin temel yapısını, kimyasal reaksiyonların nasıl gerçekleştiğini ve kimyanın günlük yaşamla nasıl ilişkilendirilebileceğini öğretir. Kimya, doğanın gizemli bir dilini anlamamıza ve birçok sorunu çözmemize yardımcı olan önemli bir bilim dalıdır.

'''Kimya dersi günlük hayatla ilişkilendirilerek öğrenilir. Kimya dersleri düzenli takip edilip bilgiler canlı tutulduğunda başarı oranı çok yüksektir. Öğrencilerimizi birebir takip ederek maksimum seviyeye getirmeyi amaçlarız''

Elit Ekip Akademi Kurucu Ortağı

Yönetim Kurulu Üyesi

Kimya Öğretmeni

0534 745 62 66